-19%
,

KUFJE ME MIKROFON SBOX HS-501B

(1 shqyrtim nga klient)

  KUFJE ME MIKROFON SBOX HS-501*

 • Frekuenca 20Hz – 20kHz
 • Ndjeshmëria 116dB ±3dB
 • Gjatësia 1.2m
 • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
 • Përdorimi Desktop, Laptop, PlayStation 4, Smartphone dhe Tablet

Kodi i produktit: KU008E2L

1290 L 1590 L

Kodi i produktit

KU008E2L

Marka

SBOX

Modeli

HS-501

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.2 m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop, PlayStation 4, Smartphone, Tablet

Garancia

3 Muaj

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Leta M

  Grup dhe sistem i shkelqyeshem. Shumë efikas dhe i besueshëm. Mbështetja eventuale eshte shume e mire.

  Leta M

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin