-29%

KUFJE ME MIKROFON SBOX EP-044 SILVER


    KUFJE ME MIKROFON SBOX EP-044 SILVER

  • Ndjeshmëria 116 dB ±3 dB
  • Frekuenca 18 Hz–20 kHz
  • Lidhjet 3.5 mm
  • Gjatësia 1.2m
  • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet
  • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUC001E2L

490 L 690 L

Kodi i produktit

KUC001E2L

Marka

SBOX

Modeli

EP-044

Ndjeshmëria

116 dB ±3 dB

Frekuenca

18 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lidhjet

3.5 mm

Gjatësia

1.2 m

Ngjyra

Silver

Sistemi që lidhet

Android, Linux, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

1 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.