fbpx
-21%
, ,

KUFJE MAXELL SPECTRUM HEADPHONES 303642 WHITE

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KUFJE MAXELL SPECTRUM HEADPHONES 303642 WHITE

  • Frekuenca 20Hz–20kHz
  • Ndjeshmëria 104dB ±3dB
  • Gjatësia 1.47m
  • Lloji i fishës 1 x 3.5mm
  • Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, MP3, Smartphone, Tablet

Kodi i produktit: KU004A2M

1,890 L 2,390 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KU004A2M

Marka

MAXELL

Modeli

303642 WHITE

Ndjeshmëria

104 dB ±3 dB

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.47m

Ngjyra

White

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Windows

Përdorimi

Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, MP3, Smartphone, Tablet

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.