-34%

KUFJE MAXELL PLUGZ BLACK


    KUFJE MAXELL PLUGZ BLACK*

  • Frekuenca 20Hz–20kHz
  • Ndjeshmëria 95dB
  • Gjatësia 1.2m
  • Lloji i fishës 1 x 3.5mm
  • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet

Kodi i produktit: KU001A2M

590 L 890 L

Kodi i produktit

KU001A2M

Marka

MAXELL

Modeli

303459

Ndjeshmëria

95 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

JO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.2 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.