-34%
, ,

KUFJE HS-736 PA MIKROFON


    KUFJE HS-736 PA MIKROFON*

  • Frekuenca 20Hz–20kHz
  • Ndjeshmëria 105dB ±3dB
  • Gjatësia 1.2m
  • Lloji i fishës 1 x 3.5mm
  • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet

Kodi i produktit: KU001E2L

990 L 1490 L

Kodi i produktit

KU001E2L

Marka

SBOX

Modeli

HS-736B

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

JO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.2 m

Ngjyra

Blu, E zezë

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.