-30%
,

KUFJE HS-201 ME MIKROFON

(2 shqyrtime nga klientë)

  KUFJE HS-201 ME MIKROFON*

 • Frekuenca 20Hz – 20kHz
 • Ndjeshmëria 105dB ±3dB
 • Gjatësia 1.8m
 • Lloji i fishës Jack, 2x 3.5mm
 • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: KU005E2L

690 L 990 L

Kodi i produktit

KU005E2L

Marka

SBOX

Modeli

HS-201

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

2 x 3.5 mm

Gjatësia

1.8 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

1 Muaj

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Valbona T

  Faleminderit! Gjithçka zgjidhet shpejt.

  Valbona T

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin

 2. Bernard P

  Pershkrimi me foton dhe realitetin 0 ndryshim

  Bernard P

  • Admin

   Faleminderit per vleresimin tuaj

   Admin