-17%
,

KUFJE HS-1520 ME MIKROFON

(1 shqyrtim nga klient)
Availability:

S’ka stok


  KUFJE HS-1520 ME MIKROFON*

 • Frekuenca 20Hz – 20kHz
 • Ndjeshmëria 105dB ±3dB
 • Gjatësia 2m
 • Lidhjet 1 x 3.5mm
 • Përdorimi Desktop, Laptop, PlayStation 4, Smartphone dhe Tablet.

Kodi i produktit: KU006E2L

1,490 L 1,790 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KU006E2L

Marka

SBOX

Modeli

HS-1520

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

2m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop, PlayStation 4, Smartphone, Tablet

Garancia

1 Muaj

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

 1. Jorida O

  Shebimi i klientit fantastik. Per cdo pyetje kishin pergjigje.

  Jorida O

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin