-17%
,

KUFJE GHP-206

Availability:

S’ka stok


    KUFJE GHP-206*

  • Frekuenca 18Hz–20kHz
  • Ndjeshmëria 95dB ±3dB
  • Gjatësia 1.2m
  • Lloji i fishës Jack, 3.5mm
  • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet
  • 2 sete me gomina të përfshira në paketim
  • Të vogëla dhe të lehta.
  • Tinguj audio me cilësi të shkëlqyera.

Kodi i produktit: KU003E2L

990 L 1,190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KU003E2L

Marka

GENIUS

Modeli

GHP-206

Ndjeshmëria

95 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 15 kHz

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

JO

Lloji i fishës

Jack, 3.5mm

Gjatësia

1.2 m

Ngjyra

Black

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

1 Muaj

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.