-30%

KUFJE GENIUS HS-200C ME MIKROFON


    KUFJE GENIUS HS-200C ME MIKROFON

  • Frekuenca 20Hz – 20kHz
  • Ndjeshmëria 105dB ±3dB
  • Gjatësia 1.8m
  • Lloji i fishës Jack, 2 x 3.5mm
  • Përdorimi Desktop, Laptop

Kodi i produktit: KU021E2L

690 L 990 L

Kodi i produktit

KU021E2L

Marka

GENIUS

Modeli

GENIUS HS-200C

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

2 x 3.5 mm

Gjatësia

1.8 m

Ngjyra

E zezë

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.