-18%
,

KUFJE GAMING WHITE SHARK GHS-1641 PANTHER


    KUFJE GAMING WHITE SHARK GHS-1641 PANTHER*

  • Frekuenca 20Hz – 20kHz
  • Ndjeshmëria 105 dB ± 3 dB
  • Gjatësia 2.2 m
  • Lloji i fishës 2 x 3.5 mm
  • Përdorimi Laptop, Desktop

Kodi i produktit: KU011E2L

2290 L 2790 L

Kodi i produktit

KU011E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GHS-1641 PANTHER

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

2 x 3.5 mm

Gjatësia

2.2 m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E bardhë me gri, E zezë me vishnje

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.