-20%
, ,

KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-2040 SERVAL


    KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-2040 SERVAL

  • Frekuenca 20Hz – 20kHz
  • Ndjeshmëria 103 dB ±3 dB
  • Gjatësia 2 m
  • Lloji i fishës 2 x 3.5 mm
  • Përdorimi Laptop, Desktop
  • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUG003E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

KUG003E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GH-2040 SERVAL

Ndjeshmëria

103 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

2 x 3.5 mm

RGB

JO

Gjatësia

2 m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë me të kuqe

Përdorimi

Desktop, Laptop

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.