fbpx
-16%
, ,

KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-1949 CARACAL


  KUFJE GAMING WHITE SHARK GH-1949 CARACAL

 • Marka WHITE SHARK
 • Modeli GH-1949 CARACAL
 • Frekuenca 20Hz – 20kHz
 • Ndjeshmëria 103 dB ±3 dB
 • Kontroll i volumit PO
 • Mikrofon PO
 • Lloji i fishës 2 x 3.5 mm & USB
 • RGB PO
 • Gjatësia 2.2 m
 • Sistemi që lidhet Windows
 • Përdorimi Laptop, Desktop
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUG005E2L

4,190 L 4,990 L

Kodi i produktit

KUG005E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GH-1949 CARACAL

Ndjeshmëria

103 dB ±3 dB

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

2 x 3.5 mm, USB

RGB

PO

Gjatësia

2m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.