-17%
, ,

KUFJE GAMING TRUST GXT 307 RAVU 23250 PS4/PS5


KUFJE GAMING TRUST GXT 307 RAVU 23250 PS4/PS5

 • Marka TRUST
 • Modeli GXT 307 RAVU 23250
 • Frekuenca 20Hz – 20kHz
 • Ndjeshmëria 105 dB ±3 dB
 • Kontroll i volumit PO
 • Mikrofon
 • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm & 2 x 3.5 mm
 • RGB JO
 • Gjatësia 2 m
 • Sistemi që lidhet Chrome OS, Mac OS, Windows
 • Përdorimi Desktop, Laptop, PlayStation 4 & Playstation 5
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUG006E2L

2490 L 2990 L

KUFJE GAMING TRUST GXT 307 RAVU 23250 PS4/PS5

Kufjet Ravu kanë një mikrofon të palosshëm me një model regjistrimi të gjithanshëm. Ai e merr zërin tuaj lehtë ndërsa flisni me miqtë. Mund ta përkulni mikrofonin në çdo pozicion që është më i miri për ju. Asnjë fjalë nuk do të humbasë ndërsa flisni me shokët tuaj të skuadrës! Me telekomandën në linjë, ju mund të rregulloni volumin si dhe të heshtni mikrofonin kur keni nevojë për paqe dhe qetësi.

Kodi i produktit

KUG006E2L

Marka

TRUST

Modeli

GXT 307 RAVU 23250

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm, 2 x 3.5 mm

RGB

JO

Gjatësia

2 m

Sistemi që lidhet

Chrome OS, Mac OS, Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop, PlayStation 4, Playstation 5

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.