-26%
, ,

KUFJE GAMING SBOX HS-302 HEADSET

Disponueshmëria:

S’ka stok


  KUFJE GAMING SBOX HS-302 HEADSET

 • Marka SBOX
 • Modeli HS-302 HEADSET
 • Frekuenca 20Hz – 20kHz
 • Ndjeshmëria 105 dB ±3 dB
 • Kontroll i volumit PO
 • Mikrofon PO
 • Lloji i fishës 2 x 3.5 mm
 • RGB JO
 • Gjatësia 2.2 m
 • Sistemi që lidhet Windows
 • Përdorimi Laptop, Desktop
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUG008E2L

1390 L 1890 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KUG008E2L

Marka

SBOX

Modeli

HS-302

Ndjeshmëria

105 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

2 x 3.5 mm

RGB

JO

Gjatësia

2.2 m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

Black & Silver

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.