fbpx
-30%
, ,

KUFJE GAMING LENOVO IDEAPAD H100 BLACK


• KUFJE GAMING LENOVO IDEAPAD H100 BLACK
• Marka LENOVO
• Modeli IDEAPAD H100
• Frekuenca 50Hz – 20kHz
• Ndjeshmëria 110 dB ±3 dB
• Mikrofon PO
• Kontroll i volumit PO
• Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
• Lidhjet 1 x 3.5 mm
• RGB JO
• Gjatësia 1.8m
• Sistemi që lidhet Mac OS, Playsation, Windows, xbox
• Përdorimi Desktop, Laptop, PlayStation 4, Playstation 5, Xbox, Xbox One
• Garancia 6 Muaj
• Kodi i produktit KUGGJ1

3,490 L 4,990 L

Kodi i produktit

KUGGJ1

Marka

LENOVO

Modeli

IDEAPAD H100

Ndjeshmëria

110 dB ±3 dB

Frekuenca

50Hz – 20kHz

Mikrofon

PO

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Lidhjet

1x 3.5mm

Gjatësia

1.8m

RGB

JO

Sistemi që lidhet

Mac OS, Playsation, Windows, xbox

Përdorimi

Desktop, Laptop, PlayStation 4, Playstation 5, Xbox, Xbox One

Ngjyra

Black

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.