-12%
, ,

KUFJE GAMING ESHARK ESL-HS4 TAIKO


    KUFJE GAMING ESHARK ESL-HS4 TAIKO

  • Frekuenca 20Hz – 20kHz
  • Ndjeshmëria 110 dB ±3 dB
  • Gjatësia 1 m + 1.5m (USB adapter)
  • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm, USB
  • Përdorimi Laptop, Desktop
  • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUG002E2L

7490 L 8490 L

Kodi i produktit

KUG002E2L

Marka

ESHARK

Modeli

ESL-HS4 TAIKO

Ndjeshmëria

110 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm, USB

RGB

JO

Gjatësia

1 m

Sistemi që lidhet

Windows

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Desktop, Laptop

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.