fbpx
-20%
, ,

KUFJE GAMING AOC GH401 HEADSET


  KUFJE GAMING AOC GH401 HEADSET

 • Marka AOC
 • Modeli GH401 HEADSET
 • Frekuenca 100 Hz – 10 kHz
 • Ndjeshmëria 103 dB ±3 dB
 • Mikrofon PO
 • Kontroll i volumit PO
 • Lloji i fishës 1 x 3.5 mm
 • Lidhjet AUX 3.5 mm, WIRELESS
 • RGB PO
 • Gjatësia 1.2 m
 • Sistemi që lidhet Android, Linux, Mac OS, Playsation, Windows & Xbox
 • Përdorimi Android TV, Console, Desktop, Gaming Console, Laptop, Mac, Mobile, MP3, Music Players, Nintendo Switch, Playstation 2, Playstation 3, PlayStation 4, Playstation 5, Smartphone, Tablet, TV, Xbox, Xbox One, Xbox Series X/S
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUGAM2

7,490 L 9,390 L

Kodi i produktit

KUGAM2

Marka

AOC

Modeli

GH401

Ndjeshmëria

103 dB ±3 dB

Frekuenca

100Hz – 10kHz

Mikrofon

PO

Kontroll i volumit

PO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Lidhjet

1x 3.5mm, WIRELESS

Gjatësia

1.2m

RGB

PO

Sistemi që lidhet

Android, Linux, Mac OS, Playsation, Windows, xbox

Përdorimi

Android TV, Console, Desktop, Gaming Console, Laptop, Mac, Mobile, MP3, Music Players, Nintendo Switch, Playstation 2, Playstation 3, PlayStation 4, Playstation 5, Smartphone, Tablet, TV, Xbox, Xbox One, Xbox Series X/S

Ngjyra

E zezë

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.