fbpx
-17%
, ,

KUFJE GAMING AOC GH300 7.1 SURROUND

Disponueshmëria:

S’ka stok


  KUFJE GAMING AOC GH300 7.1 Surround

 • Marka AOC
 • Modeli GH300 7.1 Surround
 • Frekuenca 20Hz – 20kHz
 • Ndjeshmëria 103 dB ±3 dB
 • Kontroll i volumit PO
 • Mikrofon PO
 • Lloji i fishës 2 x 3.5 mm & USB
 • RGB PO
 • Gjatësia 2.0 m
 • Sistemi që lidhet Windows, Mac OS, Linux & Xbox
 • Përdorimi Laptop, Desktop, Console & Mobile
 • Garancia 6 Muaj
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUGAM1

4,990 L 5,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KUGAM1

Marka

AOC

Modeli

GH300

Ndjeshmëria

103 dB ±3 dB

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lloji i fishës

USB

RGB

PO

Gjatësia

2m

Sistemi që lidhet

Linux, Mac OS, Windows, xbox

Ngjyra

E zezë

Përdorimi

Console, Desktop, Laptop, Mobile

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.