-25%
,

KUFJE EP-003


    KUFJE EP-003*

  • Frekuenca 18Hz–20kHz
  • Ndjeshmëria 116dB ±3dB
  • Gjatësia 1.2m
  • Lloji i fishës 1 x 3.5mm
  • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet

Kodi i produktit: KU002E2L

590 L 790 L

Kodi i produktit

KU002E2L

Marka

SBOX

Modeli

EP-003

Ndjeshmëria

116 dB ±3 dB

Frekuenca

18 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

JO

Lloji i fishës

1 x 3.5 mm

Gjatësia

1.2 m

Ngjyra

Black, Blu, E bardhë, E kuqe, E verdhë, E zezë, Lejla, Pink

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.