fbpx
,

KUFJE BLUETOOTH TELLUR PULSE TLL511281 BLUE


    KUFJE BLUETOOTH TELLUR PULSE TLL511281 BLUE

  • Koha e bisedës 8 orë
  • Koha e karikimit 2.5 orë
  • Ndjeshmëria 117 dB ±3 dB
  • Lidhja Bluetooth v5.0
  • Sistemi që lidhet Android & Windows
  • Përdorimi Smartphone & Laptop

Kodi i produktit: KUB02P2T

2,490 L

Kodi i produktit

KUB02P2T

Marka

TELLUR

Modeli

PULSE TLL511281

Ndjeshmëria

117 dB ±3 dB

Frekuenca

20Hz – 20kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lidhjet

Bluetooth v5.0

Distanca

10m

Koha në Stand by

200 orë

Koha e bisedës

8 orë

Koha e karikimit

2.5 orë

Ngjyra

Blue

Sistemi që lidhet

Windows

Përdorimi

Laptop, Smartphone

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.