-17%
, ,

KUFJE BLUETOOTH SBOX EB-TWS72


  KUFJE BLUETOOTH SBOX EB-TWS72

 • Marka SBOX
 • Modeli EB-TWS72
 • Ndjeshmëria 116dB ±3dB
 • Frekuenca 18Hz–20kHz
 • Lidhjet Bluetooth 5.1
 • Distanca 10 m
 • Kapaciteti i baterisë 30 mAh
 • Kapaciteti i kutisë 250 mAh
 • Koha e bisedës 3-4 orë orë
 • Koha e karikimit 1 orë e 30 minuta
 • Sistemi që lidhet Android, iOS, Linux, Mac OS, Windows
 • Përdorimi Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, Mac, Smartphone, Tablet
 • Garancia 3 Muaj
 • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet
 • Si të zgjedhësh kufjet e tua? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KUB002E2L

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

KUB002E2L

Marka

SBOX

Modeli

EB-TWS72

Ndjeshmëria

93 dB ±3 dB

Frekuenca

20 Hz – 20 kHz

Mikrofon

PO

Lidhjet

Bluetooth 5.1

Distanca

10 m

Kapaciteti i baterisë

30 mAh

Kapaciteti i kutisë

250 mAh

Koha e bisedës

3-4 orë

Koha në Stand by

100 orë

Koha e karikimit

1 orë e 30 minuta

Ngjyra

White

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Iphone, Ipod, Laptop, Mac, Smartphone, Tablet

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.