fbpx
-17%
,

KUFJE BLUETOOTH MAXELL BASS-13 TWS EARBUDS BLACK


    KUFJE BLUETOOTH MAXELL BASS-13 TWS EARBUDS BLACK

  • Koha e bisedës 6 orë
  • Koha e bisedës 36 orë duke u karikuar nga kasa
  • Koha e karikimit 1 orë
  • Koha e karikimit të kasës 4 orë
  • Lidhja Bluetooth 5.0
  • Sistemi që lidhet Android dhe iOS
  • Përdorimi Smartphone & Iphone

Kodi i produktit: KUB01A2M

2,890 L 3,490 L

Kodi i produktit

KUB01A2M

Marka

MAXELL

Modeli

BASS-13 TWS EARBUDS

Mikrofon

PO

Lidhjet

Bluetooth

Distanca

10m

Kapaciteti i baterisë

400 mAh

Koha e bisedës

6 orë

Koha e karikimit

1 orë

Ngjyra

Black

Sistemi që lidhet

Android, iOS

Përdorimi

Smartphone

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.