-25%
,

KUFJE BLUETOOTH MAXELL BASS-13 BT BLACK 304463

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KUFJE BLUETOOTH MAXELL BASS-13 BT BLACK 304463

  • Koha e bisedës 8 orë
  • Koha e karikimit 2 orë
  • Lidhja Bluetooth 5.1
  • Sistemi që lidhet Android dhe Windows
  • Përdorimi Smartphone & Laptop

Kodi i produktit: KUB02A2M

1790 L 2390 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KUB02A2M

Marka

MAXELL

Modeli

BASS-13 BT BLACK

Kontroll i volumit

JO

Mikrofon

PO

Lidhjet

Bluetooth

Distanca

10 m

Koha e bisedës

8 orë

Koha e karikimit

2 orë

Ngjyra

Black

Sistemi që lidhet

Android, Windows 10

Përdorimi

Laptop, Smartphone

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.