-19%
,

KUFJE BLUETOOTH HS-BT890

(2 shqyrtime nga klientë)
Disponueshmëria:

S’ka stok


  KUFJE BLUETOOTH HS-BT890*

 • Ndjeshmëria 116 ±3dB
 • Frekuenca 18Hz–20kHz
 • Kapaciteti i baterisë 250mAh
 • Koha e bisedës 5 orë
 • Koha e karikimit 2 orë
 • Lidhja 3.5mm, Jack, Bluetooth 4.1
 • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet

Kodi i produktit: KU007E2L

2190 L 2690 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KU007E2L

Marka

SBOX

Modeli

EP-BT890

Ndjeshmëria

116 dB ±3 dB

Frekuenca

18 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lidhjet

3.5 mm, Bluetooth 4.1, Jack

Distanca

10 m

Kapaciteti i baterisë

250 mAh

Koha në Stand by

100 orë

Koha e bisedës

5 orë

Koha e karikimit

2 orë

Ngjyra

E kuqe, E zezë

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

6 Muaj

5.0 përgjithshëm
2
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Albi S

  Super cilesi. Ja vlejne

  Albi S

 2. Marina A

  Shum t reatshme

  Marina A