-25%
,

KUFJE BLUETOOTH EP-BT219


    KUFJE BLUETOOTH EP-BT219

  • Ndjeshmëria 116dB ±3dB
  • Frekuenca 18Hz–20kHz
  • Kapaciteti i baterisë 60mAh
  • Koha e bisedës 5 orë
  • Koha e karikimit 2 orë
  • Lidhja Bluetooth 4.1
  • Përdorimi Smartphone, Laptop, Desktop, Tablet

Kodi i produktit: KU004E2L

1790 L 2390 L

Kodi i produktit

KU004E2L

Marka

SBOX

Modeli

EP-BT219

Ndjeshmëria

116 dB ±3 dB

Frekuenca

18 Hz – 20 kHz

Kontroll i volumit

PO

Mikrofon

PO

Lidhjet

Bluetooth 4.1

Distanca

10 m

Kapaciteti i baterisë

60 mAh

Koha në Stand by

80 orë

Koha e bisedës

5 orë

Koha e karikimit

2 orë

Ngjyra

E kuqe me të zezë

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Linux, Mac OS, Windows

Përdorimi

Desktop, Laptop, Smartphone, Tablet

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.