-20%
,

KONVERTUES VGA NE HDMI+AUDIO


    KONVERTUES VGA NE HDMI+AUDIO*

  • Konvertues HDMI në VGA + Audio

Kodi i produktit: KV006E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

KV006E2L

Lloji

Konvertues HDMI në VGA + Audio

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.