-35%
,

KONVERTUES VGA-HDMI F-M

(1 shqyrtim nga klient)

  KONVERTUES VGA-HDMI F-M*

 • Konvertues VGA-HDMI Femër-Mashkull

Kodi i produktit: KV005E2L

1290 L 1990 L

Kodi i produktit

KV005E2L

Lloji

Konvertues VGA-HDMI Femër-Mashkull

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Ilir D

  Përvoj shum e mir

  Ilir D

  • Admin

   Ta gezoni

   Admin