-38%
,

KONVERTUES VGA-DVI F-M


    KONVERTUES VGA-DVI F-M*

  • Konvertues VGA-DVI Femër-Mashkull

Kodi i produktit: KV001E2L

490 L 790 L

Kodi i produktit

KV001E2L

Lloji

Konvertues VGA-DVI Femër-Mashkull

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.