-17%

KONVERTUES HDMI-HDMI F-M 360°


    KONVERTUES HDMI-HDMI F-M 360°*

  • Konvertues HDMI-HDMI Femër-Mashkull
  • Këndi i rrotullimit 360°

Kodi i produktit: KV004E2L

990 L 1190 L

Kodi i produktit

KV004E2L

Lloji

Konvertues HDMI-HDMI Femër-Mashkull

Këndi

360°

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.