-17%

KONVERTUES DVI-VGA F-M

(1 shqyrtim nga klient)

  KONVERTUES DVI-VGA F-M*

 • Konvertues DVI-VGA Femër-Mashkull

Kodi i produktit: KV002E2L

990 L 1190 L

Kodi i produktit

KV002E2L

Lloji

Konvertues DVI-VGA Femër-Mashkull

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Kleo G

  A+++++ asnje fjale tjeter

  Kleo G

  • Admin

   Ta gezoni

   Admin