fbpx
-10%
,

Kontesha – E. L. James


• Formati Libër
• Autori E. L. James
• Përkthyesi
• Gjinia Roman
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 476
• Shtëpia botuese Botimet Dritan
• ISBN 9789928377364
• Kodi i produktit: LBP82

1,350 L 1,500 L

Maksim Trevelliëni, Konti ngurrues i Trevethikut, e ka ndjekur gruan që dashuron deri në malësitë e Shqipërisë. Pasi ka luftuar për të dhe e ka fituar, tani duhet të martohet, nën kërcënimin e armës.

Por a mundet që një donzhuan i reformuar si Maksimi të shndërrohet në një bashkëshort të mirë…. apo nami i keq dhe të fshehtat skandaloze të familjes së tij aristokrate do t’ia shkatërrojnë lumturinë e porsagjetur?

Alesia Demaçi ka sfiduar rrëmbyesit e trafikantët dhe ka fituar zemrën e burrit që dashuron, por a do të dijë ta bëjë të funksionojë martesën e vet? E përballur me të shkuarën turbulluese të Maksimit dhe familjen e tij armiqësore, nën zhbirimin dhe pëshpërimat e elitës londineze, a do të arrijë të shihet si kontesha e Maksimit… apo do të mbetet gjithmonë si ish-pastruesja e tij?

Nga malet madhështore të Shqipërisë, përmes idilit rural të fshatrave të Anglisë, deri në joshjen e dyshimtë të Londrës bashkëkohore, Kontesha është një udhëtim magjepsës dashurie, malli, pranimi dhe faljeje.

Kodi i produktit: LBP82 Kategori: , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

LBP82

Formati

Libër

Autori

E. L. James

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

476

Shtëpia botuese

Botimet Dritan

ISBN

9789928377364