fbpx
-10%
,

Konspiracioni – Tom Phillips, Jonn Elledge


• Formati Libër
• Autori Tom Phillips, Jonn Elledge
• Përkthyesi Qemal Shkurti
• Gjinia Udherrefyes praktike
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 416
• Shtëpia botuese Botart
• ISBN 9789928341846
• Kodi i produktit: LBP132

1,350 L 1,500 L

Nga Paniku Satanik te lëvizja kundër vaksinimit, nga ulja në Hënë te Pizzagate, natyra njerëzore është gjithnjë e prirur të besojë se po mashtrohet nga njerëzit me pushtet (dhe në disa raste, për të qenë të drejtë, absolutisht që kjo ndodh).

Por, ndërkohë që përfshirja në një bisedë zbavitëse mbi teorinë e Shtetit në Hije me një grup bashkëbiseduesish në internet mund të jetë argëtuese, kohët e fundit kanëtreguar se disa nga këto teori kanë marrë jetë – dhe në kërkimin tonë të palodhur për të vërtetën, duket se mund të jemi duke shkaktuar disa dëme.

Kodi i produktit

LBP132

Formati

Libër

Autori

Jonn Elledge, Tom Phillips

Përkthyesi

Qemal Shkurti

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

416

Shtëpia botuese

Botart

ISBN

9789928341846