KOMPJUTER HP AIO 22-C0192NH 21.5″ 7KC20EA

Disponueshmëria:

S’ka stok


  KOMPJUTER HP AIO 22-C0192NH 21.5″ 7KC20EA*

 • Marka HP
 • Procesori (CPU) Intel Core i3, Gjenerata i3-8130U
 • Frekuenca (CPU) 2.2 GHz, Frekuenca Burst 3.4 GHz
 • RAM 4 GB DDR4, Upgrade RAM deri në 16 GB
 • SSD 128 GB M.2
 • Karta grafike Intel UHD Graphics 620
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Portat 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, Card Reader
 • Optical Disk (DVD) PO
 • Sistemi operativ FreeDOS 2.0

Kodi i produktit PCA001E2L

66990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

PCA001E2L

Marka

HP

Modeli

22-c0192nh (7KC20EA )

Procesori (CPU)

Intel

Modeli i procesorit

Intel Core i3-8130U (Dual Core)

Frekuenca (CPU)

2.2GHz

Frekuenca Max

3.4GHz

RAM

4 GB

Upgrade RAM

deri në 16 GB

HDD

JO

SSD

128 GB M.2

Karta grafike

Intel UHD Graphics 620

Madhësi ekrani (inch)

21.5"

Touchscreen

JO

Teknologji ekrani

LED

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, Card Reader

Optical Disk (DVD)

PO

Webcamera

PO

Sistemi operativ

FreeDOS 2.0

Ngjyra

E zezë

Në paketim

Mouse dhe tastierë wired

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.