-9%

KOMPJUTER DELL OPTIPLEX 3080 TOWER


  KOMPJUTER DELL OPTIPLEX 3080 TOWER

 • Marka DELL
 • Modeli OPTIPLEX 3080 TOWER
 • Procesori (CPU) Intel Core i5-10505 (Hexa-Core)
 • Frekuenca (CPU) 3.2 GHz, Frekuenca Burst 4.6 GHz
 • RAM 8 GB DDR4, Upgrade RAM deri në 64 GB
 • SSD 256 GB M.2
 • Karta grafike Intel Integrated Graphics
 • Portat 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x VGA, 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.2 Gen 1, Card Reader
 • Optical Disk (DVD) PO
 • Sistemi operativ FreeDOS
 • Garancia 2 Vite
 • Si të zgjedhësh kompjuterin tënd? Mëso më shumë

Kodi i produktit PC002E2L

83990 L 91990 L

Kodi i produktit

PC002E2L

Marka

DELL

Modeli

OPTIPLEX 3080

Procesori (CPU)

Intel

Modeli i procesorit

Intel Core i5-10505 (Hexa Core)

Frekuenca (CPU)

3.20 GHz

Frekuenca Max

4.60 GHz

CPU Benchmark

12,057 pikë

RAM

8 GB

Upgrade RAM

deri në 64 GB

SSD

256 GB M.2

Karta grafike

Intel Integrated Graphics

Porta

1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x VGA, 4 x USB 2.0, 4 x USB 3.2 Gen 1, Card Reader

Optical Disk (DVD)

PO

Sistemi operativ

FreeDOS

Ngjyra

E zezë

Në paketim

Mouse dhe tastierë wired

Garancia

2 Vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.