fbpx

KOMPJUTER DELL INSPIRON 3670 DESKTOP

Disponueshmëria:

S’ka stok


  KOMPJUTER DELL INSPIRON 3670 DESKTOP*

 • Marka DELL
 • Procesori (CPU) Intel Core i3, Gjenerata i3‐8100
 • Frekuenca (CPU) 3.6 GHz, Frekuenca Burst JO
 • RAM 8 GB DDR4, Upgrade RAM deri në 16 GB
 • HDD 1TB
 • Karta grafike Intel UHD Graphics 630
 • Portat 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x VGA, 2 x USB 3.1 Gen 1, Card Reader
 • Optical Disk (DVD) PO
 • Sistemi operativ Ubuntu

Kodi i produktit PC001E2L

47,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

PC001E2L

Marka

DELL

Modeli

INSPIRON 3670

Procesori (CPU)

Intel

Modeli i procesorit

Intel Core i3‐8100 (Quad-Core)

Frekuenca (CPU)

3.6GHz

Frekuenca Max

JO

RAM

8 GB

Upgrade RAM

deri në 16 GB

HDD

1 TB

SSD

JO

Karta grafike

Intel UHD Graphics 630

Lidhjet

WIRELESS

Porta

1 x RJ-45 (LAN), 1x HDMI, 1x Kufje/Mikrofon, 1x USB 2.0, 1x VGA, 2x USB 3.1 Gen 1, Card Reader

Optical Disk (DVD)

PO

Sistemi operativ

Linux Ubuntu

Ngjyra

E zezë

Në paketim

Mouse dhe tastierë wired

Garancia

2 Vite

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.