KOMPJUTER DELL AIO INSPIRON 22 3280 210-ARLI 21.5″


  KOMPJUTER DELL AIO INSPIRON 22 3280 210-ARLI 21.5″*

 • Marka DELL
 • Procesori (CPU) Intel Core i3, Gjenerata i3-8145U
 • Frekuenca (CPU) 2.1 GHz, Frekuenca Burst 3.9 GHz
 • RAM 4 GB DDR4, Upgrade RAM deri në 16 GB
 • HDD 500 GB
 • Karta grafike Intel UHD Graphics 620
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Portat 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 3 x USB 3.1, Card Reader
 • Optical Disk (DVD) JO
 • Sistemi operativ Linux Ubuntu

Kodi i produktit PCA002E2L

76990 L

Kodi i produktit

PCA002E2L

Marka

DELL

Modeli

INSPIRON 22 3280 210-ARLI

Procesori (CPU)

Intel

Modeli i procesorit

Intel Core i3-8145U (Dual Core)

Frekuenca (CPU)

2.1GHz

Frekuenca Max

3.9GHz

RAM

4 GB

Upgrade RAM

deri në 16 GB

HDD

500 GB

SSD

JO

Karta grafike

Intel UHD Graphics 620

Madhësi ekrani (inch)

21.5"

Touchscreen

JO

Teknologji ekrani

LED

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 3 x USB 3.1, Card Reader

Optical Disk (DVD)

JO

Webcamera

PO

Sistemi operativ

Linux Ubuntu

Ngjyra

E zezë

Në paketim

Mouse dhe tastierë wired

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.