-13%
,

KOMPJUTER AIO 23.8″ LENOVO IDEACENTRE 3 24ITL6 F0G0006FRI


  KOMPJUTER AIO 23.8″ LENOVO IDEACENTRE 3 24ITL6 F0G0006FRI

 • Marka LENOVO
 • Procesori (CPU) Intel Core i3-1115G4 (Dual Core)
 • Frekuenca (CPU) 3.0GHz, Frekuenca Max 4.1GHz
 • RAM 8GB DDR4, Upgrade RAM deri në 16GB
 • SSD 512GB M.2
 • Storage Support HDD 2.5″ deri në 1TB, SSD M.2 deri në 512GB
 • Karta grafike Intel UHD Graphics
 • Madhësi ekrani (inch) 23.8″
 • Touchscreen JO
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Lidhjet BLUETOOTH, WIRELESS
 • Portat 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 2.0, USB 3.2 Gen 1
 • Optical Disk (DVD) PO
 • Webcamera PO
 • Sistemi operativ FreeDOS
 • Garancia 2 vite
 • Si të zgjedhësh kompjuterin tënd? Mëso më shumë

Kodi i produktit PCA004E2L

102990 L 117990 L

Kodi i produktit

PCA004E2L

Marka

LENOVO

Modeli

IDEACENTRE AIO 3 24ITL6

Procesori (CPU)

Intel

Modeli i procesorit

Intel Core i3-1115G4 (Dual Core)

Frekuenca (CPU)

3.0GHz

Frekuenca Max

4.1GHz

RAM

8 GB

Upgrade RAM

deri në 16 GB

HDD

JO

SSD

SSD 512GB M.2

Storage Support

HDD 2.5" deri në 1TB, SSD M.2 deri në 512GB

Karta grafike

Intel UHD Graphics

Madhësi ekrani (inch)

23.8"

Touchscreen

JO

Teknologji ekrani

IPS

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 2

Optical Disk (DVD)

PO

Webcamera

PO

Sistemi operativ

FreeDOS

Ngjyra

E zezë

Në paketim

Mouse dhe tastierë wired

Garancia

2 Vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.