-14%
,

KOMPJUTER AIO 23.8″ LENOVO IDEACENTRE 3 24ALC6 F0G1003NRI


  KOMPJUTER AIO 23.8″ LENOVO IDEACENTRE 3 24ALC6 F0G1003NRI

 • Marka LENOVO
 • Procesori (CPU) AMD Ryzen 3 5300U (Quad Core)
 • Frekuenca (CPU) 2.6GHz, Frekuenca Max 3.8GHz
 • RAM 8GB DDR4, Upgrade RAM deri në 16GB
 • SSD 256GB M.2
 • Storage Support HDD 2.5″ deri në 1TB, SSD M.2 deri në 512GB
 • Karta grafike AMD Radeon Graphics
 • Madhësi ekrani (inch) 23.8″
 • Touchscreen JO
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Lidhjet BLUETOOTH, WIRELESS
 • Portat 1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen 1
 • Optical Disk (DVD) PO
 • Webcamera PO
 • Sistemi operativ FreeDOS
 • Garancia 2 vite
 • Si të zgjedhësh kompjuterin tënd? Mëso më shumë

Kodi i produktit PCA003E2L

92990 L 107990 L

Kodi i produktit

PCA003E2L

Marka

LENOVO

Modeli

IDEACENTRE AIO 3 24ALC6

Procesori (CPU)

AMD

Modeli i procesorit

AMD Ryzen 3 5300U (Quad Core)

Frekuenca (CPU)

2.6GHz

Frekuenca Max

3.8GHz

RAM

8 GB

Upgrade RAM

deri në 16 GB

HDD

JO

SSD

256 GB M.2

Storage Support

HDD 2.5" deri në 1TB, SSD M.2 deri në 512GB

Karta grafike

AMD Radeon Graphics

Madhësi ekrani (inch)

23.8"

Touchscreen

JO

Teknologji ekrani

IPS

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Porta

1 x HDMI, 1 x Kufje/Mikrofon, 1 x RJ-45 (LAN), 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 Gen 1

Optical Disk (DVD)

PO

Webcamera

PO

Sistemi operativ

FreeDOS

Ngjyra

E zezë

Në paketim

Mouse dhe tastierë wired

Garancia

2 Vite

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.