-26%

KOKE KARIKUESI FAST CHARGER MEDIARANGE DUAL USB 18 W


    KOKE KARIKUESI FAST CHARGER MEDIARANGE DUAL USB 18 W

  • Marka MEDIARANGE
  • Fuqia 18 W
  • 2 Porta USB

Kodi i produktit: KKF001A2M

1390 L 1890 L

Kodi i produktit

KKF001A2M

Marka

MEDIARANGE

Fuqia

18W

Porta

2 x USB

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.