fbpx
-10%
,

Koke e kembe ne dashuri – Tessa Bailey


• Formati Libër
• Autori Tessa Bailey
• Përkthyesi Aida Baro
• Gjinia Roman
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 320
• Shtëpia botuese PEGI
• ISBN 9789928371744
• Kodi i produktit: LBP81

1,080 L 1,200 L

Peshkatari i gaforreve, Foks Thornton gëzon namin e një Kazanove seksi, që se ret mendjen për asgjë. Të gjithë e dinë që po ndenjë me të, qejfin dhe zbavitjen në shtrat dhe jashtë tij e ke të sigurt. Kjo, deri ditën që njihet me Hana Bellinxhërin, e cila nuk bie pre e pamjes apo joshjes së tij dhe që do që të jenë vetëm shokë. Ndërkaq, ajo ushqen ndjenja të thella për një kolegun e saj, i cili nuk ia kthen me të njëjtën momedhë.

E armatosur me këshillat e ‘shokut’ të saj, Hana rreket t’i tërheqë vëmendjen kolegut… por sa më shumë kohë kalon me Foksin, aq më tepër e dëshirn. Ndërsa kufiri mes miqësisë dhe flirtit zë e davaritet, të dy bien kokë e këmbë në dashuri, por a do ta pranojë këtë me zë të lartë?

“Edhe barrierat e saj u shembën, duke çliruar një ofshamë të thellë. Ajo ngriti duart dhe i ledhatoi fytyrën, ia shtërngoi butësisht, ia kaloi mes flokëve teksa putheshin si të dëshpëruar, krejt të vetëdijshëm që ishte hera e fundit. Shumë shpejt, u bë e qartë se nuk do të ndaleshin vetëm tek puthja”.

Kodi i produktit: LBP81 Kategori: , Etiketa: , ,
Kodi i produktit

LBP81

Formati

Libër

Autori

Tessa Bailey

Përkthyesi

Aida Baro

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

320

Shtëpia botuese

Pegi

ISBN

9789928371744