fbpx
-15%
,

KINGSTON NV2 SSD NVMe M.2 1 TB SNV2S/1000G


    KINGSTON NV2 SSD NVMe M.2 1 TB SNV2S/1000G

  • Marka KINGSTON
  • Modeli NV2
  • Kapaciteti i SSD 1 TB
  • Read up to 3,500 MB/s
  • Write up to 2,100 MB/s
  • Madhësia NVMe M.2
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: HDDBEL4

10,990 L 12,990 L

Kodi i produktit

HDDBEL4

Marka

KINGSTON

Modeli

NV2

Read

3,500 MB/s

Write

2,100 MB/s

Madhësia

NVMe M.2

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.