fbpx
-10%
,

Keshtjella e 100 rrefenjave – Jeronim Stilton


• Formati Libër
• Autori Jeronim Stilton
• Përkthyesi –
• Gjinia Libra per femije
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 112
• Shtëpia botuese Pegi
• ISBN 9789928371829
• Kodi i produktit: LBP133

450 L 500 L

Ende me fergellojne mustaqet nga emocioni….

Ime moter, Tea ka zbuluar nje keshtjelle misterioze, e fshehur ne nje pyll ferrash, ne nje lugine te larget dhe te humbur te ishullit te Miusheve.

Kushedi se kujt i perkiste.

Nisem te hetonim dhe te zbuluam se behej fjale per nje keshtjelle legjendeare. Furcepaster Perteqoshja, themeluesi i Miusherise, ia kishte dhuruar nuses se tij bukuroshe. Deshironi t’i njihni te fshehtat e kesaj keshtjelle? Pas meje, do te jete nje aventure e paharrueshme! Histori miushore!

Kodi i produktit

LBP133

Formati

Libër

Autori

Jeronim Stilton

Përkthyesi

Gjinia

Libra për fëmijë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

112

Shtëpia botuese

Pegi

ISBN

9789928371829