fbpx
-10%
,

Katrahure ndjenjash – Klenti Hodo


• Formati Libër
• Autori Klenti Hodo
• Përkthyesi –
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2023
• Faqe 400
• Shtëpia botuese Argeta LMG
• ISBN 9789928389404
• Kodi i produktit: LBP144

900 L 1,000 L

Bazuar në një histori të vërtetë “Katrahurë ndjenjash” është ajo rrëmuja e kujtimeve dhe e vetmisëgjatë natës. Frymëmarrja, ankthi dhe lotët e një historie që nis dhe përfundon me dhimbje.

Kodi i produktit: LBP144 Kategori: , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

LBP144

Formati

Libër

Autori

Klenti Hodo

Përkthyesi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

400

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928389404