fbpx
-29%

KASPERSKY TOTAL SECURITY MULTI-DEVICE 5 DEVICE


  KASPERSKY TOTAL SECURITY MULTI-DEVICE 5 DEVICE*

 • 100% licensë origjinale nga Kaspersky
 • Ofron mbrojtje nga viruset në kohë reale
 • Bllokon ransomware, cryptolockers & më shumë
 • Parandalon infeksionet kriptominuese të malware
 • Parandalon gjurmuesit në internet të mbledhin të dhënat tuaja
 • Detekton spyware të fshehur në pajisjen tuaj Android
 • Bllokon aksesin e paautorizuar në kamerën tuaj
 • Detekton spyware të fshehur në pajisjen tuaj Android
 • Mbrojtje online për pagesa bankare
 • Lejon që PC juaj të performojë si ditën e parë

Kodi i produktit: SF012CJ

8,490 L 11,990 L

Kodi i produktit

SF012CJ

Marka

KASPERSKY

Lloji

Kaspersky TOTAL Security Multi-Device

Përdorimi

Laptop, Desktop, Smartphone & Mac

Përdorues

5

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Mac OS, Windows 10

Kohëzgjatja

12 muaj

Të tjera

Bllokon viruset më të fundit, ransomware, spyware, cryptolockers dhe më shumë që dëmtojnë punën e pajisjen tuaj. Bllokon aksesin e paautorizuar në kamerën tuaj. Parandalon gjurmuesit në internet të mbledhin të dhënat tuaja.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.