-43%
, ,

KASPERSKY INTERNET SECURITY MULTI-DEVICE 3 USER

(1 shqyrtim nga klient)

  KASPERSKY INTERNET SECURITY MULTI-DEVICE 3 USER*

 • 100% licensë origjinale nga Kaspersky
 • Ofron mbrojtje nga viruset në kohë reale
 • Bllokon ransomware, cryptolockers & më shumë
 • Parandalon infeksionet kriptominuese të malware
 • Parandalon gjurmuesit në internet të mbledhin të dhënat tuaja
 • Detekton spyware të fshehur në pajisjen tuaj Android
 • Bllokon aksesin e paautorizuar në kamerën tuaj
 • Detekton spyware të fshehur në pajisjen tuaj Android
 • Mbrojtje online për pagesa bankare
 • Lejon që PC juaj të performojë si ditën e parë

Kodi i produktit: SF004CJ

3990 L 6990 L

Ky produkt është një licensë i cili aktivizon programin Kaspersky Internet Security Multi-Device për përdorim në 3 pajisje (Laptop, Desktop, Smartphone Android & Mac) për 12 muaj. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë unike e aktivizimit vendoset në programin Kaspersky Internet Security Multi-Device, i cili shkarkohet Falas nga faqja zyrtare e Kaspersky.

Si funksionon?

 1. Shkarko Falas programin nga faqja zyrtare e Kaspersky
 2. Instalo programin dhe vendos licensën që bleve nga Ne
 3. Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
 4. Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Kodi i produktit

SF004CJ

Marka

KASPERSKY

Lloji

Kaspersky Internet Security Multi-Device

Përdorimi

Laptop, Desktop, Smartphone & Mac

Përdorues

3

Sistemi që lidhet

Android, iOS, Mac OS, Windows 10

Kohëzgjatja

12 muaj

Të tjera

Bllokon viruset më të fundit, ransomware, spyware, cryptolockers dhe më shumë që dëmtojnë punën e pajisjen tuaj. Bllokon aksesin e paautorizuar në kamerën tuaj. Parandalon gjurmuesit në internet të mbledhin të dhënat tuaja.

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Kristina D

  Shum faleminderit

  Kristina D

  • Admin

   Asgje te lutem. Je e mirepritur.

   Admin