-31%
, ,

KASPERSKY ANTIVIRUS 3 USER


  KASPERSKY ANTIVIRUS 3 USER*

 • 100% licensë origjinale nga Kaspersky
 • Ofron mbrojtje nga viruset në kohë reale
 • Bllokon ransomware, cryptolockers & më shumë
 • Parandalon infeksionet kriptominuese të malware
 • Lejon që PC dhe Laptopi juaj të performojë si ditën e parë

Kodi i produktit: SF002CJ

3790 L 5490 L

Ky produkt është një licensë i cili aktivizon programin Kaspersky AntiVirus për përdorim në 3 pajisje (Laptop & Desktop) për 12 muaj. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë unike e aktivizimit vendoset në 3 programe Kaspersky AntiVirus, të cilët shkarkohen Falas nga faqja zyrtare e Kaspersky.

Si funksionon?

 1. Shkarko Falas programin nga faqja zyrtare e Kaspersky
 2. Instalo programin dhe vendos licensën që bleve nga Ne
 3. Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
 4. Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Kodi i produktit: SF002CJ Kategori: , , Etiketa: , ,
Kodi i produktit

SF002CJ

Marka

KASPERSKY

Lloji

Antivirus

Përdorimi

PC & Laptop

Përdorues

3

Sistemi që lidhet

Windows 10

Kohëzgjatja

12 muaj

Të tjera

Bllokon viruset më të fundit, ransomware, spyware, cryptolockers dhe më shumë që dëmtojnë punën e PC dhe Laptopit tuaj.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.