fbpx
-31%
, ,

KASPERSKY ANTIVIRUS 1 USER

(1 shqyrtim nga klient)

  KASPERSKY ANTIVIRUS 1 USER*

 • 100% licensë origjinale nga Kaspersky
 • Ofron mbrojtje nga viruset në kohë reale
 • Bllokon ransomware, cryptolockers & më shumë
 • Parandalon infeksionet kriptominuese të malware
 • Lejon që PC juaj të performojë si ditën e parë

Kodi i produktit: SF001CJ

2,490 L 3,590 L

Ky produkt është një licensë i cili aktivizon programin Kaspersky AntiVirus për përdorim në 1 pajisje (Laptop & Desktop) për 12 muaj. Pas pagesës suaj, do t’ju dërgohet menjëherë një licensë unike e aktivizimit nga sistemi ynë. Kjo licensë unike e aktivizimit vendoset në programin Kaspersky AntiVirus, i cili shkarkohet Falas nga faqja zyrtare e Kaspersky.

Si funksionon?

 1. Shkarko Falas programin nga faqja zyrtare e Kaspersky
 2. Instalo programin dhe vendos licensën që bleve nga Ne
 3. Në rast të ndonjë problemi me aktivizimin e produktit ju lutemi të na kontaktoni
 4. Faleminderit për blerjen tuaj. Shijoje

Kujdes!!! Ju nuk do të merrni asnjë produkt fizik. Licensa do të dërgohet menjëherë pas kryerjes së pagesës.

Kodi i produktit: SF001CJ Kategori: , , Etiketa: , ,
Kodi i produktit

SF001CJ

Marka

KASPERSKY

Lloji

Antivirus

Përdorimi

PC & Laptop

Përdorues

1

Sistemi që lidhet

Windows 10

Kohëzgjatja

12 muaj

Të tjera

Bllokon viruset më të fundit, ransomware, spyware, cryptolockers dhe më shumë që dëmtojnë punën e PC tuaj.

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Renati F

  Skishte me lire ne asnje vend tjeter

  Renati F

  • Admin

   Faleminderit per vleresimin tuaj.

   Admin