-21%
, ,

KASE HARD DISKU WHITE SHARK HDC-2562 HDD 3.0

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KASE HARD DISKU WHITE SHARK GHDC-25627 CARBON HDD 3.0

  • Marka: WHITE SHARK
  • Modeli: GHDC-25627 CARBON
  • Lloji: SATA 2.5″

Kodi i produktit: HDD10E2L

2290 L 2890 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD10E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GHDC-25627 CARBON

Lloji

SATA 2.5"

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.