-25%
,

KARTE RRJETI GEMBIRD NIC-R1 10/100Mbps

Disponueshmëria:

S’ka stok


    KARTE RRJETI GEMBIRD NIC-R1 10/100Mbps

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli NIC-R1
  • Garancia 3 Muaj
  • Si të zgjedhësh një pajisje network-u? Mëso më shumë

Kodi i produktit: KRJ01A2M

1490 L 1990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KRJ01A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

NIC-R1

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.