-25%
,

KARTE MEMORIE SANDISK SDSQUNR-064G-GN3MN 64GB


    KARTE MEMORIE SANDISK SDSQUNR-064G-GN3MN 64GB

  • Speed Class 10 (10MB/s)
  • UHS Bus Speed UHS-I (deri në 104MB/s)
  • Ideale për regjistrim video 4K

Kodi i produktit: KM007A2M

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

KM007A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDSQUNR-064G-GN3MN

Kapaciteti

64 GB

Speed Class

Class 10 (10MB/s)

UHS Bus Speed

UHS-I (deri në 104MB/s)

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.